info@swiat-flag.pl

22 819 08 48

Maszty flagowe

Nasza oferta masztów flagowych została stworzona z myślą o firmach, które pragną wyróżnić się na tle konkurencji i godnie, na odpowiedniej wysokości, zaprezentować flagę z logo swojej działalności czy flagę narodową – np. podczas państwowego święta. Maszty flagowe reklamowe stanowią nie tylko element wizualnej identyfikacji marki, ale także symbol prestiżu i profesjonalizmu. Oferujemy produkty, które są funkcjonalne i wyjątkowo trwałe. Doskonale sprawdzają się w różnych lokalizacjach i warunkach atmosferycznych.

Maszt flagowy aluminiowy lub z włókna szklanego – wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

W naszym sklepie kupisz zarówno maszt aluminiowy, jak i maszt flagowy z włókna szklanego. Kolory i ozdobne zwieńczenie produktu bez problemu dobierzesz do stylu elewacji, budynku, otoczenia lub własnych upodobań. Mamy rozwiązania reprezentacyjne dla urzędów i siedzib firm, a także ekonomiczne, gdzie liczy się przede wszystkim liczba eksponowanych flag. Rodzaj mocowania zależy od zastosowanych flag, lokalizacji i oczekiwań co do ich czytelności. Rozwiązania dla obiektów handlowych i firm deweloperskich będą wyposażone w ramię obrotowe zwiększające czytelność flagi. Maszty dla wojska mają biało-czerwone ukośne pasy i będą wyposażone w mechanizm korbowy, który umożliwi ceremonialne wciąganie flagi. Każdy znajdzie u nas maszty flagowe dostosowane do swoich potrzeb.

Maszt aluminium Standard Heavy 6-12 m Maszt aluminium Standard Heavy 6-12 m
Producent: Logoflagi
Cena:

1 197,14 zł

Cena netto: 973,28 zł

zobacz więcej
Maszt aluminium internal Heavy 6-12 m Maszt aluminium internal Heavy 6-12 m
Producent: Logoflagi
Cena:

1 347,38 zł

Cena netto: 1 095,43 zł

zobacz więcej
Maszt aluminium Internal Windtracker Heavy 6-12 m Maszt aluminium Internal Windtracker Heavy 6-12 m
Producent: Logoflagi
Cena:

2 055,86 zł

Cena netto: 1 671,43 zł

zobacz więcej
Maszt aluminium Banner Heavy 6-12 m Maszt aluminium Banner Heavy 6-12 m
Producent: Logoflagi
Cena:

1 394,82 zł

Cena netto: 1 134,00 zł

zobacz więcej
Maszt flagowy włókno Standard 6-12 m Maszt flagowy włókno Standard 6-12 m
Producent: Logoflagi
Cena:

1 263,65 zł

Cena netto: 1 027,36 zł

zobacz więcej
Maszt flagowy włókno Internal 6-12 m Maszt flagowy włókno Internal 6-12 m
Producent: Logoflagi
Cena:

1 251,96 zł

Cena netto: 1 017,85 zł

zobacz więcej
Maszt flagowy włókno Internal windtracker 6-12 m Maszt flagowy włókno Internal windtracker 6-12 m
Cena:

1 443,93 zł

Cena netto: 1 173,93 zł

zobacz więcej
Maszt flagowy włókno Baner 6-12 m Maszt flagowy włókno Baner 6-12 m
Producent: Logoflagi
Cena:

1 335,43 zł

Cena netto: 1 085,72 zł

zobacz więcej
Maszt biało-czerwony włókno z knagą 6-12 m Maszt biało-czerwony włókno z knagą 6-12 m
Producent: Logoflagi
Cena:

1 402,20 zł

Cena netto: 1 140,00 zł

zobacz więcej
Maszt biało-czerwony włókno Internal 6-12 m Maszt biało-czerwony włókno Internal 6-12 m
Producent: Logoflagi
Cena:

1 585,82 zł

Cena netto: 1 289,28 zł

zobacz więcej

Dlaczego warto wybrać nasze reklamowe maszty flagowe?

Decydując się na inwestycję w maszt na flagę dostępny w naszej ofercie, zyskujesz rozwiązanie oferujące szereg zalet, takich jak:

 1. Trwałość: nasze maszty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ich długotrwałe użytkowanie nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

 2. Estetyka: proponujemy maszty gabinetowe o nowoczesnym designie, które doskonale komponują się z różnorodną architekturą i otoczeniem.

 3. Wszechstronność: nasza oferta obejmuje maszty o różnych wysokościach i typach montażu, dzięki czemu z łatwością znajdziesz rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

 4. Łatwość montażu i obsługi: nasze maszty są zaprojektowane z myślą o prostocie instalacji oraz łatwości wymiany flag, co pozwala na szybką adaptację do bieżących kampanii reklamowych.

 5. Personalizacja: oferujemy możliwość dostosowania masztów do indywidualnych potrzeb, w tym wybór koloru, logotypu firmy czy specyficznych wymagań technicznych.

 6. Kompleksowa obsługa: nasze doświadczenie i zaangażowanie gwarantują profesjonalne doradztwo na każdym etapie – od wyboru odpowiedniego modelu, przez proces zamówienia, aż po montaż i serwis.

Maszty flagowe z dostawą na terenie całego kraju

Jeśli chcesz, żeby nasi montażyści zamontowali Twój maszt na flagę, skontaktuj się z nami. Masz ekipę montażową lub chcesz zamontować maszt samodzielnie? Natychmiast wyślemy zestaw montażowy do zabetonowania i bez problemu wykonasz niewielki fundament, posługując się naszą instrukcją montażu. Nasza ekipa dostarczy maszt i przykręci go bez opłaty na Twój fundament. Nie chcesz lub nie możesz zamontować na stałe masztu? Mamy dla Ciebie podstawy przenośne. Zapraszamy do kontaktu, niezależnie od tego, czy interesują Cię maszty flagowe z włókna szklanego, czy aluminiowe.

Nasze maszty mają 10-letnią gwarancję na część właściwą i 24-miesięczną na jego wyposażenie. Jest to długowieczne rozwiązanie, podobnie jak pozostałe produkty dostępne w naszej ofercie: windery z nadrukiem, flagi reklamowe, flagi narodowe, w tym flagi Polski i Unii, flagi polskich miast oraz wszelkiego rodzaju stojaki na flagi. Zaufaj doświadczonemu producentowi flag i sięgnij po sprawdzone rozwiązania, które wzmocnią widoczność Twojej firmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium