Stojaki na flagi są niezastąpionym narzędziem do prezentacji flag w pomieszczeniach o charakterze reprezentacyjnym. To idealne rozwiązanie do gabinetów, sal konferencyjnych, konferencji prasowych i korytarzy wejściowych na eventach.
Zalety stojaków na flagi:
Łatwość montażu i demontażu: Stojaki na flagi są łatwe w montażu i demontażu, co ułatwia ich przenoszenie i przechowywanie. Dzięki temu można je wygodnie stosować zarówno na stałe, jak i tymczasowo, w zależności od potrzeb.
Wielofunkcyjność: Stojaki na flagi są wszechstronne i dostępne w różnych wariantach. Oferują możliwość prezentacji flag jednostronnych lub dwustronnych.
Rodzaje stojaków na flagi:
- Stojaki drewniane – wykonane ze szlachetnych gatunków drewna, prezentuję się szczególnie nobliwie. Zwykle używa się do nich również drewnianych, lakierowanych masztów. Okucia i dodatki wykonane są ze szlifowanego mosiądzu.
- Stojaki kamienne, głównie granitowe – pasują do pomieszczeń o chłodnym wystroju. Zastosowany kamień może być jasny lub ciemny. Metalowe elementy są wykonane ze stali nierdzewnej.
- Stojaki metalowe – metalizowane i lakierowane. Tam, gdzie potrzebujemy wiele stojaków, mają zastosowanie popularne metalowe stojaki. Dostępne są w kolorach złotym i srebrnym. Są ekonomiczne, łatwe w transporcie, przechowywaniu i konserwacji. Idealne do konferencji prasowych i do ustawiania przy wejściach i korytarzach.
Każdy rodzaj stojaka gabinetowego może być w wersji na jeden, dwa lub trzy maszty. Niektóre stojaki flagowe dostępne są również w wersji na więcej masztów.
Istotne jest, żeby dobrać właściwy maszt/drzewce. Dostępne są maszty drewniane, mosiężne, lakierowane i metalizowane złote i srebrne.
Flagi do stojaków flagowych powinny być szczególnie reprezentacyjne. Doskonale sprawdza się tutaj satyna. Flagi z niej wykonane są błyszczące i gładkie, Idealnie się fotografują i filmują. Dostępne są również w wersji dwustronnej.
Doskonałym elementem wyposażenia stojaków flagowych są rozpórki. To ukryta z tyłu flagi lekka konstrukcja, która powoduje, że flaga jest równo rozpostarta. Rozpórki są w wersji półokrągłej i trójkątnej.