info@swiat-flag.pl

22 819 08 48

Stojaki flagowe gabinetowe

Stojaki flagowe gabinetowe

Stojaki na flagi są niezastąpionym narzędziem do prezentacji flag w pomieszczeniach o charakterze reprezentacyjnym. To idealne rozwiązanie do gabinetów, sal konferencyjnych, konferencji prasowych i korytarzy wejściowych na eventach.

Zalety stojaków na flagi:

Łatwość montażu i demontażu: Stojaki na flagi są łatwe w montażu i demontażu, co ułatwia ich przenoszenie i przechowywanie. Dzięki temu można je wygodnie stosować zarówno na stałe, jak i tymczasowo, w zależności od potrzeb.

Wielofunkcyjność: Stojaki na flagi są wszechstronne i dostępne w różnych wariantach. Oferują możliwość prezentacji flag jednostronnych lub dwustronnych.

 

Rodzaje stojaków na flagi:

 

  • Stojaki drewniane – wykonane ze szlachetnych gatunków drewna, prezentuję się szczególnie nobliwie. Zwykle używa się do nich również drewnianych, lakierowanych masztów. Okucia i dodatki wykonane są ze szlifowanego mosiądzu.
  • Stojaki kamienne, głównie granitowe – pasują do pomieszczeń o chłodnym wystroju. Zastosowany kamień może być jasny lub ciemny. Metalowe elementy są wykonane ze stali nierdzewnej.
  • Stojaki metalowe – metalizowane i lakierowane. Tam, gdzie potrzebujemy wiele stojaków, mają zastosowanie popularne metalowe stojaki. Dostępne są w kolorach złotym i srebrnym. Są ekonomiczne, łatwe w transporcie, przechowywaniu i konserwacji. Idealne do konferencji prasowych i do ustawiania przy wejściach i korytarzach.

 

Każdy rodzaj stojaka gabinetowego może być  w wersji na jeden, dwa lub trzy maszty. Niektóre stojaki flagowe dostępne są również w wersji na więcej masztów.

Istotne jest, żeby dobrać właściwy maszt/drzewce. Dostępne są maszty drewniane, mosiężne, lakierowane i metalizowane złote i srebrne.

Flagi do stojaków flagowych powinny być szczególnie reprezentacyjne. Doskonale sprawdza się tutaj satyna. Flagi z niej wykonane są błyszczące i gładkie, Idealnie się fotografują i filmują. Dostępne są również w wersji dwustronnej.

Doskonałym elementem wyposażenia stojaków flagowych są rozpórki. To ukryta z tyłu flagi lekka konstrukcja, która powoduje, że flaga jest równo rozpostarta. Rozpórki są w wersji półokrągłej i trójkątnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium